Styling për Shën Valentine: Blake Lively në një kombinim të kuq dhe të bardhë në shfaqe mode

Styling për Shën Valentine: Blake Lively në një kombinim të kuq dhe të bardhë në shfaqe mode

Blake Lively është admiruese besnike i Michael Kors dhe nuk mungon në shfaqjet e tij. Aktorja 30-vjeçare ka ndjekur shfaqjen më të fundit të modës së dizajnerit amerikan, të mbajtur për javën Amerikane të Modës

Ylli i Hollivudit po vjedh një kombinim të frymëzuar nga Dita e Shën Valentinit, e cila përfshinte një pallto të kuqe nga Michael Kors dhe salona të bardha me zemër të kuqe nga Christian Louboutin./bonzo.info/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *