FOTO/ Angela Martini foto nga vila e partnerit miliarder

FOTO/ Angela Martini foto nga vila e partnerit miliarder

Modelja shqiptare, Angela Martini është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan pjesë nga ambjentet e vilës ku jeton me bashkëshortin e saj rumun.

Ashtu dhe siç mund të mendohet në banesën e tyre kurrësesi nuk mund të mungojë luksi. Çifti i famshëm jetojnë në Rumani dhe kjo kohë pas muajit të mjaltit është vetëm relaks për Martinin.

Ajo ka treguar se tashmë është shtëpiake, por aspak e dëshpëruar. Në postimin e saj të fundit ku shfaqet në super formë Angela ka treguar dhe një nga ambjentet e shtëpisë. /Express/

Ƒօɾҽѵҽɾ Ѵɑӏҽղեմղҽ' Տ Ժɑվ ❤️

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Don’t know what caption🤪🤷🏻‍♀️

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

NYC 🖤

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *