Elefanti duke notuar, pamjet e mrekullueshme nënujore

Elefanti duke notuar, pamjet e mrekullueshme nënujore

Kjo sërë fotografish të publikuara tregojnë kafshët nën ujë, duke na dhënë pamje fantastike.

Fotografitë tregojnë një mori të tërë të skenave nënujore, nga balenat, elefantët, krokodi;ët apo breshkat e ujit, përcjell albeu.com

Në disa nga fotografitë, njerëzit mund të shihen vetëm metra larg nga krijesat madhështore dhe, në disa raste, vdekjeprurëse.

Ato janë marrë nga e gjithë bota, duke filluar nga veriu i lindjes së Anglisë deri te ujërat e Kubës.

Burimi:/albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *