Zbuloni fushën ku do t’ju shkëlqejë karriera, sipas shenjës së horoskopit

Zbuloni fushën ku do t’ju shkëlqejë karriera, sipas shenjës së horoskopit

Astrologjia nuk na rrëfen vetëm se s fat kemi në të përditshmen. Ndonjëherë shkon aq larg sa parashikon edhe ngjarje të rëndësishme të së ardhmes apo perspektivën tonë.

Astrologët kanë zbuluar së fundmi llojin e karrierës që I përshtatet çdo shenje të horoskopit.

Ja ku ju mund të keni sukses.

Dashi

-Ndërmarrës
-Ushtar
-Punëtor shpëtimi
-Qeveri dhe politikë
-Televizion

Demi

-Kontabilist
-Mësimdhënës
-Inxhinier
-Avokat
-Stilist
-Kuzhinier

Binjakët

-Aksionar
-Mësues
-Arkitekt
-Operator
-Nëpunës

Gaforrja

-Kopshtar
-Punëtor social
-Kujdestar i fëmijëve
-Burime njerëzore
-Avokat

-Drejtor
Luani

-Drejtor
-Performues
-Ciceron
-Agjent tregtar
-Dekorues interierësh
-Stilist mode
-Qeveri

Virgjëresha

-Shkrimtar/Redaktor
-Mësues
-Kritik
-Teknik
-Përkthyes
-Detektiv

Peshorja

-Diplomat
-Valltar
-Shitës
-Prezantues
-Negociator
-Agjent udhëtimi
-Mbikëqyrës

Akrepi

-Detektiv
-Avokat
-Edukator
-Shkencëtar
-Kirurg
-Fizikan

Shigjetari

-Ministër
-Trajnues kafshësh
-Redaktor
-Marrëdhënie me publikun
-Trajner
-Gjithçka që ka të bëjë me udhëtimin

Bricjapi

-Menaxher
-Administrator
-Redaktor
-Bankë
-Gjithçka që ka të bëjë me shkencën

Ujori

-Shkencëtar
-Shpikës
-Fermer
-Aviator
-Stilist
-Muzikant

Peshqit

-Artist
-Infermier
-Fizioterapeut
-Filantrop
-Veterinar
-Psikolog.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *