Morena Taraku në lidhje me miliarderin iranian

Morena Taraku në lidhje me miliarderin iranian

Morena Taraku ka kohë që është duke jetuar në shtetin turk.

Atje është duke punuar në projekte të reja muzikore, ku së fundi po bashkëpunon DJ PM dhe DJ DAGZ.

Por, duket se edhe atje ka gjetur dashurinë e re, të cilin deri kohët e fundit e ka fshehur me xhelozi të plotë.

Bëhet fjalë për Sasha Sobhanin, afaristin miliarder që vjen nga Irani dhe jeton përkohësisht në Turqi .

Së fundi kanë filluar të qarkullojnë edhe imazhe në rrjetet sociale teksa shihen të dashruar “gjer në vesh”.

“Ekziston vetëm një lumturi në këtë jetë, të duash dhe të të duan”, ka shkruar ndër të tjerash ai në Instagram.

Edhe pse llogaria e të dashurit të Morenës është private, ai shihet që ndiqet nga këngëtarja. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *