Pasi ju publikua lidhja me miliarderin arab, reagimi i Morenës do t’ju habisë

Pasi ju publikua lidhja me miliarderin arab, reagimi i Morenës do t’ju habisë

Ditën e djeshme u zbuluar dhe i dashuri miliarder nga Tehrani, Sasha Sobhani, shkruan Gazeta Blic

Ishte pikërisht një fotografi në rrjete sociale nga ana e Sashas ajo që nxorri zbuluar këngëtaren shqiptare, e cila si duket për hir të dashurisë së madhe po qëndron në Turqi tek i dashuri i saj tanimë.

Madje, përveç kësaj, asaj iu zbulua dhe tatuazhi që sapo ka bërë me emrin e të dashurit, Sasha, fotografi kjo e cila u publikuar nga faqja e personit që kishte bërë tatuazhin.Përveç tatuazhit për të dashurin, ajo bëri në krahë edhe portretin e babit të saj, regjisorit Selami Taraku.

 

 

Por, duket se të gjitha këto nuk po i bëjnë përshtypje ende Morenës, pasi deri tani nuk ka ardhur asnjë reagim nga ana e saj.Madje, ajo po paralajmëron projektin e ri që do të lansohet sot ( e mërkurë) në ora 17:00, kënga me titull “Femnat” në bashkëpunim me Dj Dagz dhe DJ PM.

/botapress.info/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *