Yjet e “Love Island” i çmendin të gjithë (Foto)

Yjet e “Love Island” i çmendin të gjithë (Foto)

Yjet e Love Island, Gabby Allen, Tina Stinnes dhe Cara De La Hoyde po e shijojnë  udhëtimin e tyre të bukur në Mykonos.

Si duket festa e beqarisë  e Olivia Buckland nuk ka fund, pasi Gabby Allen, Cara De La Hoyde dhe Tina Stinnes, kanë kaluan ditën duke lundruar me një jaht luksoze.

Për më tepër, yjet e Love Island  kanë publikuar fotografi me rroba e banoje të zeza. /tetovasot.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *