Albani i zënë me punë deri në ‘fyt’, Miriami i lë komentin epik

Albani i zënë me punë deri në ‘fyt’, Miriami i lë komentin epik

Alban Skënderaj është një nga këngëtarët më të suksesshëm në vendin tonë dhe rrjedhimisht dhe më i dashuri për publikun shqiptar.

Ai së fundmi ka publikuar bashkëpunimin e tij me reperin Noizy që është kthyer në një hit.

Ditën e sotme Albani ka zbuluar se këtë periudhë është shumë i angazhuar dhe i mbushur me punë dhe kjo pasi shumë shpejt do të publikojë këngën e tij të radhës.

Ai ka publikuar një foto në profilin e tij në Instagram ku ka lajmëruar fansat për këngën e re. Mirëpo vëmendjen e tyre e ka marrë komenti epik i Miriamit.

“Gati për këngën e re dhe pastajjjjjj më në fund për pushimeeee”, ka shkruar ajo duke zbuluar se mezi po pret që Albani të mbarojë punën që të nisin dhe ata pushimet verore.

/lexo.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *