Luis Fonsi publikon këngën e verës, një tjetër hit ‘blindon’ klasifikimet

Luis Fonsi publikon këngën e verës, një tjetër hit ‘blindon’ klasifikimet

Luis Fonsi ka publikuar këngën e tij të re në bashkëpunim me Stefflon Don.

Këngëtari i mega-hitit ‘Despacitoç’, ka bashkëpunuar me Mauricio Rengifo dhe Andres Torres për këtë projekt

Kjo këngë pason “Echame la Culpa” me Demi Lovato që ka arritur të marrë mbi 1 bilion klikime në youtube.

Ndiqeni të plotë më poshtë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *