Elvana “kësulkuqja” e kohëve moderne!

Elvana “kësulkuqja” e kohëve moderne!

Këngëtarja Elvana Gjatë vijon të publikojë në rrjete sociale foto dhe video ku shfaqet më në formë se kurrë e veshur e gjitha me të kuqe.

Krahas videos ajo shkruan në rrjete sociale: “Tip kësulkuqe”. Nuk dihet nëse kjo veshje e këngëtares është për ndonjë klip apo projekt të ri të sajin.

/Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *