Kualifikimi i Argjentinës, reagon Messi: Kjo është mbi të gjitha

Kualifikimi i Argjentinës, reagon Messi: Kjo është mbi të gjitha

Pas kualifikimit të Argjentinës në një ndeshje të vuatjur përballë Nigerisë me rezultatin 2 me 1 ka reaguar edhe protagonisti dhe lojtari i ndeshjes Lionel Messi.

Kapiteni i Argjentinës me anë të një postimi në Facebook shkruan:

“I falenderoj të gjithë njerëzit që janë këtu, për të gjithë sakrificën e tyre, dhe për të gjithë ata në argjentinë që janë gjithmonë me ne. Kjo bluzë është mbi të gjitha.”

/sot.com.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *