Filmi më i ri i Keanu Reeves “Siberia”

Filmi më i ri i Keanu Reeves “Siberia”

Zhanri: Krim | Romancë | Melodramë

Roli kryesor: Keanu Reeves, Molly Ringwald, Ana Ularu

Një tregtar diamantësh amerikan udhëton në Rusi për të shitur diamante të rralla blu me origjinë të dyshimtë.

Ndërsa marrëveshja filloj të prishet, ai bie në dashuri me një pronare kafeje ruse në një qytet të vogël siberian.

Njejtë sikur që marrëdhënie e tyre po rritej dita ditës po ashtu edhe bota e pabesë e tregtisë së diamantit rritej njejtë dhe nga e cila ai nuk është në gjendje të heqë veten prej aty.

Duke u munduar tju dalë përballë gjithë këtyre sfidave ky amerikan dëshpërimisht kërkon të shpëtojë nga një botë pa dalje.

Më poshtë keni trailerin e këtij filmi i cili do të paraqitet në kinemat tona më 13 Korrik 2018. /imdb.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *