Angelina Jolie i “zë vendin” Mbretëreshës, tërheq vëmendjen me daljen e fundit

Angelina Jolie i “zë vendin” Mbretëreshës, tërheq vëmendjen me daljen e fundit

Aktorja shumë e dashur për publikun, Angelina Jolie ka qenë këtë herë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesmarrjes të saj në shërbimin në Katedralen e Shën Palit pasi Madhëria e saj është e detyruar të tërhiqet për shkak të probleme shëndetësore.

Aktorja fituese e Oskarit, 43, mori pjesë në Shërbimin e Përkujtimit dhe Dedikimit që shënonte 200 vjetorin e Urdhrit më të Shquar të Shën Mikaelit dhe Shën Gjergjit ditën e djeshme.

Angelina është konsideruar i një e ftuar nderi, për shkak të luftës së saj ndaj dhunës seksuale dhe shërbimet në politikat e jashtme britanike.

Angelina ishte ylli i shfaqjes, pasi bretersha u largua për shkka të një ftohjeje.

Ajo dukej e veshur si një dukeshë e vërtetë dhe si gjithnjë, ikonë bukurie. /albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *