Historike, vendoset një rekord i çmendur në Botëror

Historike, vendoset një rekord i çmendur në Botëror

Në këtë Botëror janë thyer shumë  rekorde dhe janë vendosur shumë statistika interesante.

Panama ka kaluar në avantazh kundër Tunizisë dhe me golin e shënuar është vendosur një tjetër rekord.

Për herë të parë në histori të gjitha ekipet kanë shënuar të paktën dy gola.

Ky botëror nisi shumë  i vakët me pag gola, por më pas filluan që të shpërthenin. /albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *