Dua Lipa ndan momente nga koncerti në Washington

Dua Lipa ndan momente nga koncerti në Washington

Këngëtarja e famshme Dua Lipa kohë më parë ka filluar turin e koncerteve nëpër gjithë botën.

Mbrëmë ajo ka performuar në Seattle, Washtington, ku nga atmosfera e koncertit ka ndarë fotografi të ndryshme.

Dua shihet e veshur me një këmishë transparente dhe pantollona të shkurtër, teksa dukej shumë provokuese dhe seksi, gjithashtu me lëvizjet e saj e ngrinte në këmbë gjithë publikun e pranishëm në koncert./botasot.info/

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *