Kim Kardashian merr vëmendjen me veshjen e ngushtë

Kim Kardashian merr vëmendjen me veshjen e ngushtë

Nuk ishte veshja një ndër detyrat kryesore në Calabasas.

Megjithatë Kim Kardashian siguroj që të gjithë sytë të ishin mbi të pasi tregoj edhe një tjetër veshje të bashkëshortit të saj Yeezy, kur ajo u paraqit e vetme.

Ylli teleiziv 37 vjeqar u shfaq me pantollona të gjatë ngjyrë gru dhe cizme poashtu të gjata. /botasot.info/

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *