Selena shokoi publikun bleu vathë me vlerë rreth 21 mijë dollarë

Selena shokoi publikun bleu vathë me vlerë rreth 21 mijë dollarë

Për Selena Gomez-in asgjë nuk ka më shumë rëndësi në një look, se sa bizhuteritë, ose për të qenë më të qartë, diamantët.

Pak ditë më parë, në eventin e premierës së ‘Hotel Transylvania 3’ në Los Angeles ajo u shfaqe veshur thjeshtë, por vëmendjen më të madhe ua kishte kushtuar diamantëve që kushtonin rreth 21.500 dollarë.

Ylli i Disney-it kësaj here kishte zgjedhur një kostum floral të Oscar de la Renta, të cilat i kombinoi me një palë vënë rrethorë të Tiffany Co, në 12.000 dollarë dhe varësen po të të njëjtës markë 9500 dollarë.

Sigurisht, duke ia ditur vlerën e aksesorëve që mbante në qafë dhe veshët e saj, Selena>shfaqet me një grim minimalist dhe flokë të kapura thjesht, shkruan Anabel.

Para se të hynte në event, këngëtarja kishte hedhur krahëve një bluzë të gjerë dhe bëri me dije se projekti i saj muzikor do të vijë shumë shpejt./botasot.info/

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *