Victoria poston foton e mrekullueshme, David Beckham i “çmendur” pas së bijës

Victoria poston foton e mrekullueshme, David Beckham i “çmendur” pas së bijës

David Beckham ka një lidhje shumë të veçantë me të bijën dhe këtë e tregon gjithmonë.

Ai është një baba i përkushtuar dhe në çdo dalje publike me Harper kemi vënë re që ylli është në dispozicion të vogëlushes së tij.

Bashkëshortja e tij Victoria Beckham ka postuar një foto të mrekullueshme të David me Harper.

Në foto shfaqet 43-vjeçari duke mbajtur të bijën rreth belit, e ndërsa ajo i ka vënë dorë në qafë të atit.

Krahas fotos Victoria shkruan: “Harper e do babanë e saj”./lexo.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *