Afërdita Dreshaj publikon fotografi atraktive nga muaji i mjaltit

Afërdita Dreshaj publikon fotografi atraktive nga muaji i mjaltit

Afërdita pozon në bikini Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj ditë më parë është martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl. Ata e kanë mbajtur ceremoninë e martesës në Miami. Pas dasmës, Afërdita është befasuar nga bashkëshorti i saj, i cili për muajin e mjaltit e ka dërguar atë në një destinacion përrallor. Çifti po kalon kohë shumë të mirë në një nga resortet më luksoze në Karaibe. Në fotografitë që së fundmi ka publikuar në rrjetin social Instagram, Afërdita ka mahnitur ndjekësit me pozat në bikini, ku vë në pah linjat trupore. Nuk kanë munguar as imazhet ku Afërdita shfaqet shumë e lumtur pranë bashkëshortit, Jakub Kindl./21Media/

       

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *