David Beckam festoi 19 vjetorin e martesës së tij me Victoria me shumë surpriza

David Beckam festoi 19 vjetorin e martesës së tij me Victoria me shumë surpriza

David Beckham ia shprehu dashurinë gruas së tij Viktoria me një mesazh romantik, përderisa ata festuan përvjetorin e tyre të 19, me një darkë shumë të shtrenjtë në Paris natën e kaluar.

Ish-futbollisti ka postuar një çast të ëmbël të çiftit që duket i dashuruar, pasi ndanë një shishe verë prej 1,544 dollarësh, vetëm një muaj pasi çifti mbylli thashethemet se do të ndahen.

David Beckham përgaditit shumë surpriza të mrrekullueshme për përvjetorin e tij me Victoria.

David më vonë postoi këtë fotografi në Instagram ku ishte ulur në një tavolinë me gruan e tij gjatë një darke të bukur në kryeqytetin francez.

Në foto, Victoria, 44, mund të shihet afër tij me dorën e saj të vendosur me dashuri mbi të. Në mesazhin plot me dashuri David shkroi:  “19 vjet WOW …

” Sot 19 vjet më parë isha veshur nga koka deri te këmbët në vjollcë…Gëzuar përvjetorin e nënës dhe gruas më të mahnitshme…”

Ja se si dukej cifti para 19 vjeteve dhe brenda ketyre viteve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *