David dhe Victoria të dashuruar sa më s’ka

David dhe Victoria të dashuruar sa më s’ka

Së fundmi nëpër mediat rozë qarkulloi lajmi për një ndarje të mundshme në mes të David Beckham dhe bashkëshortes së tij Victoria.

Megjithatë dyshja edhe njëherë kanë treguar se lidhja e tyre është mjaft e fortë.

Çifti së fundmi janë parë në një park në Londër, me ç’rast janë parë të përqafuar e tejet të afërt me njeri tjetrin. Dyshja ishin kombinuar të dy të veshur me bluza të bardha dhe pantallona.

Kjo dalje e tyre ishte në ditën e përvjetorit të martesës së tyre, të cilin më vonë e festuan me një darkë dhe shishe verë.

David dhe Victoria janë të martuar për 19 vjet dhe kanë katër fëmijë së bashku.

Image
/botasot/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *