Era Istrefi e papërmbajtshhme, thyen sërish rekordet

Era Istrefi e papërmbajtshhme, thyen sërish rekordet

Era Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, e cila së fundmi shkëlqeu duke u bërë zëri i himnit të këtij viti në Kampionatin Botëror të futbollit.

Hitet e saj po dëgjohen në të gjithë botën dhe këngëtarja është ndër të paktat që ka arritur 1 milion fansa në profilin e saj në Instagram.

Disa orë më parë, Era ka ndarë me ndjekësit në Instastory lajmin se bashkëpunimi ‘Live it up’, me Nicky Jam dhe Will Smith ishte në top 10-shen e më të dëgjuarave në Suedi.

Sigurisht që ky është një lajm shumë i madh për këngëtaren shqiptare dhe ne i urojmë shumë suksese. /albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *