Fansat i zbulojnë ‘sekretin’ Genta Ismajlit

Fansat i zbulojnë ‘sekretin’ Genta Ismajlit

Nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, këngëtarja Genta Ismajli ka dashur të tregoi stilin e ri të flokëve.
Mirëpo disa prej fansave u kanë shkuar sytë diku tjetër, te veshja e saj e cila ngjanë shumë me atë të Jennifer Lopez.

Ishte njëri nga ta që i ka zbuluar ‘sekretin’ këngëtares nëpërmjet një komenti mirëpo pavarësisht kësaj e ka komplimentuar për dukjen dhe stilin e ri të flokëve.

Sa i përket projekteve muzikore Genta të fundit e ka këngën ‘Zemra thyhet’./Lajmi.net/

/lexo.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *