Ikona e modës shfaqet plot stil në Paris

Ikona e modës shfaqet plot stil në Paris

Ajo është një nga supermodelet më të famshme në botë.

Dhe Naomi Campbell është shfaqur me mjaft stil rrugëve të Parisit.

Supermodelja 48 vjeçare bëri që të gjithë të kthenin kokën tek ajo teksa kishte eksperimentuar në veshje.

/lexo.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *