Tri kombinimet perfekte për një ditë vere – a është në modë e zeza mbretërore?

Tri kombinimet perfekte për një ditë vere – a është në modë e zeza mbretërore?

era është një prej stinëve më delikate për të zgjedhur veshjen e duhur dhe kjo është trajtuar në detaje nga emisioni “Modë” me Renata Gafurin në TV Dukagjini.

Për femrat, sfidë është përzgjedhja e ngjyrave gjatë verës.

E ku dihet se shumë prej tyre preferojnë ngjyrën e zezë, vera është një stinë ku ngjyra e zezë aspak nuk preferohet për shkak të absorbimit të rrezeve të diellit.

Mimoza Gjata nga NOA Boutique ka zgjedhur tri kombinimet ideale për këtë verë, sidomos për mbrëmje.

Emisioni “Modë” me Renata Gafurin transmetohet çdo të premte nga ora 20:30 në TV Dukagjini. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *