Kjo është vila super luksoze ku do të qëndrojë Ronaldo në Torino

Kjo është vila super luksoze ku do të qëndrojë Ronaldo në Torino

Njëra ndër vilat më të shtrenjta në botë, e cila ndodhet në Torino, pritet të jetë shtëpia e Cristiano Ronaldos në rast se ky i fundit transferohet te Juventusi.

Në këtë vilë kanë jetuar Zidane dhe Cannavaro, gjatë kohës së tyre si lojtarë të Juventusit.

Vila super luksoze është 1000 metra katrorë, ka 200 dhoma, pishinë, dhe ka rrugë sekrete që e sigurojnë qetësinë, është larg nga trafiku i qytetit.

Qëndrimi një ditor aty është 40 mijë euro. /lexo.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *