Bella Hadid çmend gjithë plazhin, por nuk do ta besoni sa pak kanë kushtuar bikinit e saj!

Bella Hadid çmend gjithë plazhin, por nuk do ta besoni sa pak kanë kushtuar bikinit e saj!

Supermodelja Bella Hadid është parë në Los Anxhelos e veshur me bikini të kuqe me një çmim fare të lirë, 60 dollarë, ajo po ashtu mbante vathë të mëdhenj të rrumbullakët.

Sapo doli nga uji dhe mbi rërë veshi xhinse të lehta dhe në disa raste vendosi një kapelë të bardhë kaubojsësh mbi kokën, ndërsa shfaqej me një fytyrë të buzëqeshur dhe bisedonte në mënyrë miqësore me disa shokë nga plazhi.

Edhe pse me veshje të lirë ajo ka tërhequr gjithë vëmendjen e mundshme, pasi dukej tepër seksi dhe hot!

opinion.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *