Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja duken mjaft elegantë në setin e ri fotografik

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja duken mjaft elegantë në setin e ri fotografik

Këngëtari Ermal Fejzullahu është mjaft aktiv me prurje të reja në tregun muzikor.

Ai është gjithashtu shumë i ndjekur nga fansat edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ta fotografi të ndryshme nga jeta e tij.

Së fundmi, ai ka realizuar një set të veçantë fotografik me bashkëshorten e tij, Arianën.

Buzëqeshja në fytyrat e tyre tregon se mes dyshes ekziston një harmoni, e cila reflektohet në çdo dalje të tyre.

Ata janë prindër të tre fëmijëve, ndërsa janë mjaft të përkushtuar në rritjen dhe kujdesin ndaj tyre.

fotografitë në fjalë janë përcjell me mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e tyre të shumtë. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *