Fatlumja “e mbyt” këtë ‘cover’

Fatlumja “e mbyt” këtë ‘cover’

Këngëtarja Fatlume Popovci ka sjellë ‘cover’-in e radhës.

Bëhet fjalë për këngën “Ajo më mbyti”, të Hekuran Krasniqit dhe Fisnikëve, e cila vitin e kaluar ishte një hit.

Ky nuk është ‘cover’-i i fundit i Fatlumes, pasi që ajo muaj më parë solli ‘cover’-in “Trandafili Blu”.

Pritet që edhe muajin e ardhshëm ajo ta sjellë një ‘cover’ tjetër. /GazetaExpress/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *