Pozat ‘bombë’ mbi top të Hygerta Sakos dhe Viola Spiros, kush duket më bukur?

Pozat ‘bombë’ mbi top të Hygerta Sakos dhe Viola Spiros, kush duket më bukur?

Hygerta Sako dhe Viola Spiro janë dy prezantueset simpatike të sportit në RTSH.

Ato drejtojnë emisionet e sportit dhe kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave tani me Kampionatin e Botërorit Rusi 2018.

Por duket se të dyja moderatoret janë tepër seksi kanë pozuar sipër një topi gjigand që gjendet në studion e tyre, ato duken super seksi.

Se cila prej tyre duket më bukur jepni ju vlerësimin.

/opinion.al/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *