Befasia e ‘çmendur’ që fansat e kanë bërë Ledrit për ditëlindje

Befasia e ‘çmendur’ që fansat e kanë bërë Ledrit për ditëlindje

Ledri Vula sot festoi 32 vjetorin e lindjes.
Në mesin e shumë urimeve nga familjarë e miq, nuk munguar urimet e as dhuratat për këngëtarin shqiptar, shkruan lajmi.net

Mirëpo ajo çfarë Ledri nuk do ta harroi asnjëherë është befasia e ‘çmendur’ që i kanë bërë fansat e tij. Në imazhet që i ka postuar ‘djali i ditëlindjes’ shihen edhe dhuratat e ndryshme për fansat për të dhe torta me numrin 32.

”Çfarë ndjenje”, ka shkruar Ledri pranë videos të publikuar në Instagram./Lajmi.net/

  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *