Çfarë po ndodh me Stresin? Probleme me të fejuarën?

Çfarë po ndodh me Stresin? Probleme me të fejuarën?

Ai është një nga reperat më të njohur në vendin tonë dhe bën gjithnjë të flasë për të. Këtë herë reperi Stresi ka habitur me postimin e tij të fundit.

Ai ka publikuar një foto të tij ku shfaqet i shtrirë në shtrat dhe krahas saj ka shkruar: “E Di Pse Ndonjeher Mbetemi Te Zhgenjyer? Sepse Besojme Se Te Tjeret Jan Te Gatshem Te Bejn Ate Qe Ne Do Benim Per Ta,”-përfundon reperi.

Të ketë ndodhur ndonjë zënkë me tij të të fejuarës Kejsi? Në rrjete sociale shohim se Stresi i  ka fshirë të gjitha fotot bashkë, përveç njërës atë ku çifti sapo ka mbushur 4 muaj fejesë. Të jenë ndarë apo thjesht ndonjë zënkë e radhës?/Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *