Momenti kur Rita Ora vallëzon me flamurin e Kosovës midis Kroacisë

Momenti kur Rita Ora vallëzon me flamurin e Kosovës midis Kroacisë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, të shtunën ka mbajtur koncert në Kroaci

Pikërisht në këtë ditë e tërë Kroacia ishte në festë për shkak se përfaqësuesja e tyre arriti të kualifikohet për në gjysmëfinalen e Botërorit “Rusia 2018”, pasi arriti që ta mund Rusinë.

Por në koncertin e Ritës, nuk munguan as shqiptarët.

Rita nuk nguroi që ta marrë flamurin e Kosovës dhe ta vendos mbi supe së bashku me atë të Kroacisë dhe në momentin që filloi të vallëzonte ajo mbante në duar gjatë tërë kohës flamurin e Kosovës.

Për më shumë, shikojeni videon e këtij momenti. /gazetaexpress/

Rita Ora concert in Croatia

WOW! Rita Ora in Croatia (Porec) dancing with Kosovo and Croatian flag. 🇽🇰🇭🇷#imageofkosovo #KosovoPower

Posted by IMAGE of KOSOVO on Sunday, 8 July 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *