Nga festa e ditëlindjes së Ledrit! Nëna e tij ndanë me ndjekësit foton më emocionuese

Nga festa e ditëlindjes së Ledrit! Nëna e tij ndanë me ndjekësit foton më emocionuese

Ledri Vula është një person shumë i rëndësishëm në botën e repit.

Mirëpo personi më i rëndësishëm është për prindërit e tij të cilët e kanëvetëm këtë djalë, shkruan lajmi.net

Në mos me gjak, Ledri pranë vetes ka shumë miq të cilët i konsideron si vëllezër e motra.

Mbrëmë në festën e ditëlindjes së tij të 32-të janë mbledhur një numër i madh i shoqërisë dhe familjarëve dhe atmosfera ishte në nivel.

Nga ajo natë nëna e tij Xheri e ka ndarë në Instagram një foto tejet emocionuese, se si Ledri e ka mbështetur kokën në gjoksin e saj.

”Mbreti im” shkruan ajo pranë imazhit tek i cili pranoi urime të shumta nga ndjekësit e fansa të reperit./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *