Video/ E veshur me rozë dhe e lagur me qumësht, Enca provokuese në klipin e ri

Video/ E veshur me rozë dhe e lagur me qumësht, Enca provokuese në klipin e ri

vv

Prej disa ditësh këngëtarja shqiptare ka lajmëruar publikimin e këngës së saj të re. E shoqëruar me një klip mjaft provokues kënga me titullin “Rendez vous” sapo doli.

Menjëherë pas publikimit klipi ka marrë mijëra klikime për shkak të skenave që përmban. Në një pjesë shihet Enca, e veshur e gjitha në ngjyrë rozë, e shtrirë pranë derës së frigoriferit dhe lag veten me qumësht. Për ju që mezi e keni pritur mund ta shijoni në videon e mëposhtme./lexo.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *