Morena vazhdon të marrë vëmendjen me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale

Morena vazhdon të marrë vëmendjen me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale

Morena Taraku bën pjesë në grupin e femrave më atraktive shqiptare.

Modelja e shndërruar në këngëtare gjatë kësaj vere ka qenë mjaft aktive me publikimin e fotografive që vënë në plan të parë figurën e saj trupore.

🖤

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Pozat me bikini, imazhet me të brendshme dhe fotografitë që tregojnë ‘asetet’ e saj, kanë bërë që bukuroshja të ndiqet shumë në Instagram.

Some🍓🍉🥥some☀️ & LV 💛

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Në këtë rrjet social, ku ajo numëron mbi 753 mijë ndjekës, Morena gjatë të shtunës ka pozuar me brekë dhe një bluzë të shkurtër, duke marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj.

Nuk ka munguar edhe një pozë e saj nga pishina, e veshur me bikini, teksa shijon relaksin.

Ndërsa në ditët e kaluara, Morena ka sjellë imazhe që nuk e lënë askënd indiferent.

Sa i përket karrierës muzikore, ndër projektet e saj të fundit është bashkëpunimi me DJ PM dhe DJ Dagz, “Femnat”, që është pritur shumë mirë nga fansat.

/telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *