Afërdita zbulon mesazhin e mëngjesit nga bashkëshorti

Afërdita zbulon mesazhin e mëngjesit nga bashkëshorti

Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë një ndër këngëtaret/ modelet më të komentuara në median shqiptare.

Modelja shqiptare dhe hokeisti çek Jakub Kindl kurorëzuan dashurinë e tyre më 29 qershor, në Miami, SHBA.

Tashmë ata janë duke shijuar martesën e tyre duke udhëtuar në vende të ndryshme të botës.

Në një foto të postuar në Instastory, Aferdita ka treguar se çfarë i shkruan bashkëshorti i saj në mëngjes.

“Teksti i mëngjesit nga bashkëshorti im”, ka shkruar bukuroshja mbi foto. Dhe në foto duket se si Jakub e ka mbushur tekstin e mesazhit me zemra të verdha. /albeu.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *