I lidhur prej kohësh me Klean, Elgit Doda habit me postimin

I lidhur prej kohësh me Klean, Elgit Doda habit me postimin

Ata janë një nga çiftet më simpatikë dhe të komentuar të shoëbizit. Klea Huta dhe ElgitDoda u panë së fundmi së bashku tek “Kënga Magjike”, ku dukeshin shumë të dashuruar mes tyre.

Por këtë herë këngëtari ElgitDoda ka bërë një postim jo shumë të zakonshëm nëse i referohemi jetës së tij private.

Prej muajsh Elgiti është në një marrëdhënie me Klea Hutën dhe të dy duken shumë të lumtur në fakt, por postimi i fundit ka ngritur dyshime.

Në një sfond të zi, këngëtari shkruan:

Nënës i duhen 30 vjet për ta bërë djalin burrë, vjen tjetra e bën budall për 2./albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *