Një super bukuroshe, kjo është vajza që kapi buqetën në dasmën e Sarës me Ledionin

Një super bukuroshe, kjo është vajza që kapi buqetën në dasmën e Sarës me Ledionin

Ledion Liço dhe Sara Hoxha e kurorëzuan dashurinë e tyre në 11 gusht në një ceremoni që do të mbahet mend gjatë.

Imazhet e nuses dhe dhëndrit qenë të pakta, por disa foto dhe pak detaje nga traditat që ishin ndjekur e shuan disi kuriozitetin e publikut.

Kur vjen puna tek traditat nuk kishte si të mungonte edhe hedhja e luleve nga nusja tek mikeshat e saj.

Por kush ishte fatlmuja që sipas rregullit duhet të jetë nusja e radhës? 

Bëhet fjalë për Sonela Lamaj, një nga mikeshat më të ngushta të Lori Hoxhës, shkruan Who.

Pak orë më parë vajza në fjalë ka publikuar disa pamje nga dasma dhe ka treguar se pati fatin të kapte buqetën e nuses.E veshur me të kuqe dhe mjaft elegante, Sonela ka shkëlqyer në dasmën e mikeshës së saj. /albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *