Nuk më vjen trup nga trupi im! Fifi nxjerr fotot plot pala (FOTO LAJM)

Nuk më vjen trup nga trupi im! Fifi nxjerr fotot plot pala (FOTO LAJM)

Të kesh trupin elegant apo me forma si modelet e famshme nuk është kriter për t’u konsideruar e bukur.

Këtë e ka tregyar së fundmi edhe këngëtarja e njohur Fifi, e cila njihet për trupin e saj të mbushur dhe format e kolme.

Megjithatë bukuroshja e shumëpëlqyer sidomos për repin që bën është shprehur se nuk ivjen aspak turp për trupin e saj.

Në një postim të fundit në rrjetet sociale ajo ka publikuar një foto me bikini në plazh.

Mbi të shkruan:

Nuk kam turp nga trupi im…Dashuroj linjat e mia! Kështu që tregoni respekt”.

Kohët e fundit duket sikur një pjesë e madhe kanë filluar të ndërgjegjësohen e të kuptojnë se jo domosdoshmërisht çdo gjë varet nga pamja e jashtme..albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *