Pas lajmit se do kalojë në Top Channel, moderatorja provokon fansat

Pas lajmit se do kalojë në Top Channel, moderatorja provokon fansat

Tv Klan” tashmë ka publikuar promon e programeve të reja të cilat do t’na shoqërojnë këtë sezon të ri.

Në sy ka rënë mungesa e moderatorëve të njohura, NevinaShtylla, Marina Vjollca dhe ArjolaShehu.

Megjithëse Nevina dhe Arjolakanë deklaruar se do të vazhdojnë të jenë pjesë e “Tv Klan”, ato nuk duken asgjëkund në promon e programeve që do të na shoqërojnë në ekranin e “Tv Klan” gjatë këtij sezoni.

Me sa duket Arjola është lënë jashtë “Tv Klan” ditën e djeshme ajo është parë në ambientet e “Top Channel”.

Menjëherë pas publikimit të lajmit, Arjola ka reaguar për herë të parë në profilin e saj në Instagram. Ajo ka publikuar një foto ku shkruan “Ndoshta është thjesht një thashethem.” /albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *