Zaimina e mbulon Khloen me dhurata të shtrenjta

7 muaj më parë,këngëtarja Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë.Ajo solli në jëtë vogëlushen Khloe,të cilën e publikon herë pas here në profilin e saj në Instagram

zajmina

7 muaj më parë,këngëtarja Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë.Ajo solli në jëtë vogëlushen Khloe,të cilën e publikon herë pas here në profilin e saj në Instagram.

Dje Khloen ka festuar 7-mujorin e lindjes dhe mamaja e saj e ka mbushur me dhurata të shtrenjta.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *