Foto/ Çifti Beckham i japin fund thashethemeve, mes tyre ekziston ende një pasion i madh

Foto/ Çifti Beckham i japin fund thashethemeve, mes tyre ekziston ende një pasion i madh

Ata kaluan pushimin në një jaht luksoz në jug të Francës së bashku me Sir Elton John, David Furnish dhe dy djemtë e tyre.

Familja Beckham vazhdoi të marrë rreze diellit në rivierën franceze gjatë ditës së shtunë.

/indeksonline.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *