Disa nga pozat më provokative të Demi Rose

Disa nga pozat më provokative të Demi Rose

Demi Rose është njëra ndër femrat më të komentuara në media.

Imazhet e saj në të cilat është shfaqur provokative kanë qenë dhe vazhdojnë akoma të qëndrojnë në krye të ballinave të mediave rozë, shkruan lajmi.net

Linjat trupore, beli i hollë e sidomos vithet e formësuara janë ato për çka Demi konsiderohet si konkurente e fortë e Kimit.

Në vazhdim ju sjellim disa nga pozat më provokative të saj./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *