Ja si është përgjigjur Dhurata Ahmetaj në pyetjen nëse do të kthehet me ish të dashurin e saj

Ja si është përgjigjur Dhurata Ahmetaj në pyetjen nëse do të kthehet me ish të dashurin e saj

“A po vjen”, titullohet projekti i fundit që e solli ditë më parë bukuroshja jonë.

Pos këngëve të reja, Dhurata Ahmetaj është mjaft aktive në rrjete sociale, ku ndanë momente të veçanta edhe nga përditshmëria e saj.

Artistja 25-vjeçare ka vendosur t’iu përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në Instagram, ku njëra ndër pyetjet kishte të bënte me zgjedhje obliguese.

Në ndër fansat e pyetën se a do të martohej me ish të dashurën apo do të vdiste më parë, Ahmetaj ka habitur me përgjigjen e dhënë duke zgjedhur vdekjen.

Ajo më tutje ka treguar se çfarë vlerëson tek një mashkulli, i cili mund të jetë edhe i dashuri i saj.

“Te një mashkull vlerësoj sensin e humorit, vetëbesimin, ambiciet dhe besnikërinë”, ka shkruar në rrjetet sociale Dhurata.

Ndryshe, kënga “A po vjen”, deri më tani është shikuar mbi 200 mijë herë në YouTube. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *