Klaudia Pepa provokon sërish, shfaqet vetëm me peshqir

Klaudia Pepa provokon sërish, shfaqet vetëm me peshqir

Klaudia Pepa tashmë është e njohur për provokimet dhe pozat e ‘nxehta’.që poston herë pas here për ndjekësit e saj.

Balerina shqiptare së fundmi shfaqet e mbështjellë me një peshqir, ku shihet duke bërë make-up para pasqyrës.

Ajo tregon se po bëhet gati për të marrë pjesë në Festivalin e Filmit që po mbahet në Venezia.

Klaudia ka vite që jeton në Itali, ku edhe ka zhvilluar karrierën e saj si balerinë.

/shqiptarja.com/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *