Kida sjell imazhet e para në bikini nga pushimet verore

Kida sjell imazhet e para në bikini nga pushimet verore

Para një muaji ka sjell këngën më të fundit që është pritur mjaft mirë prej publikut.

Bëhet fjalë për videoklipin “Mas”, të cilën e publikoi muajin e kaluar këngëtarja simpatike Kida.

Kjo e fundit pas shumë angazhimeve në koncerte dhe ndeja të ndryshme, ka gjetur pak kohë për pushimet verore.

Bukuroshja ka zgjedhur që të çlodhet dhe të merr rreze të diellit në plazhet fantastike të shtetit turk.

Ajo ka publikuar edhe imazhet e para në llogarinë personale në Instagram teksa shihet mjaft seksi në bikini të kuq.

Theksojmë se videoja e fundit e Orhidea Latifi është shikuar mbi 3.6 milionë herë në YouTube.

Ndryshe, Kida është duke punuar në projekte të reja muzikore gjatë këtij viti kalendarik. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *