T-Pain ndalet në aeroport pasi i gjendet arma në valixhe

T-Pain ndalet në aeroport pasi i gjendet arma në valixhe

T-Pain ka pasur një ditë mjaft të zënë në aeroport.

Reperi 32 vjeçar ishte ndalur në aeroport nga policia pasi i ishte gjetur një armë në valixhe gjatë kontrollimeve rutinore.

Besohet se gjatë kontrollimeve u gjet një armë Smith & Wesson .380 në valixhen e tij, e cila ishte bartur nga truproja e tij.

Policia e largoi këtë armë dhe e ndaloi burrin në fjalë për hetime.

T-Pain në rrjetet sociale adresoi incidentin, duke treguar se ka pasur probleme.

T-Pain dhe truproja e tij u dërguan në zyren policore të aeroportit.

T-Pain së fundmi lansoi këngën e tij “Might Be” bashkë me Gucci Manen. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *