Balotelli e Insigne bëjnë show në stërvitje të Italisë

Balotelli e Insigne bëjnë show në stërvitje të Italisë

Shokët e skuadrës se Italisë, Mario Balotelli dhe Lorenzo Insigne kanë vazhduar që të bëjnë humor me njëri tjetrin në rrjete sociale por edhe në stërvitje, derisa po përgatiten për ndeshjet në kuadër të Ligës së Kombeve, kundër Polonisë dhe Portugalisë

Çifti janë miq shumë të mirë dhe kanë vendosur që mesazhet dhe shoun e tyre ta bëjnë publik në rrjetet e tyre sociale.

Tani ata janë bashkë me Azzurri dhe nesër do të luajnë ndeshjen kundër Polonisë kurse të hënën kundër Portugalisë.

I pari ishte Insigne që postojë një video duke e frikësuar SuperMarion, duke u fshehur pas një perde të dhomës se hotelit dhe duke dalur pa pritur.

Sot Balotelli ia ka kthyer duke bërë një imazh si në filma të vizatuar e ku ai si i rritur e mban në ajër beben Insigne. /GazetaExpress/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *