Emocionale, 9’shi legjendar i Kosovës

Emocionale, 9’shi legjendar i Kosovës

Emocionale, 9’shi legjendar i Kosovës

Derisa po zhvillohet ndeshja në minutën e nëntë, tifozët dardanë kanë bërë një gjest tepër interesante për ta nderuar ish kryetarin legjendar të Federatës se Kosovës, Fadil Vokrri.

I gjithë publiku ka thirrë emrin e tij dhe kanë ngritur lart numrin nëntë duke krijuar një atmosferë shumë të mirë në stadiumin e përuruar disa javë më parë. /GazetaExpress/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *